Kubki z wpisem piotrków

Załóż prywatne koło naukowe

Koło naukowe to coś, co doskonale odnajduje się na każdej uczelni. Wszyscy wiedzą, że nie tylko wspiera w rozwijaniu swoich zainteresowań i gwarantuje punkty, za które można zdobyć stypendium, ale dopisuje ustanawianiu się przyjaźni a także tworzeniu więzi, które trwać będą dłużej aniżeli uczelnia. Czasem jednakże na naszym wydziale bądź kierunku brak ludzi którzy robią naturalnie to, co właśnie nas by ciekawiło. Co wtedy zrobić? Oczywiście wziąć sprawy w swoje ręce!
Założenie koła naukowego nie jest może aż tak prostą sprawą, jednakże przy odrobinie zacięcia a także pomocy chociaż paru osób zaciekawionych tym samym, co ty, powinno pójść jak z płatka. Po kilku dniach to, co niezbędne, czyli formalności, donoszenie papierów, wyszukiwanie wolnej sali będzie wam już niesłychanie dobrze znane a przy tym zaczniecie się zajmować tym, co miłe – wymyślaniem logo, rozstrzyganiem czy wolicie wysuwać się poprzez kubki z tekstem, a może jednak nie kubki, tylko koszulki.
Ważną sprawą będzie podanie do publicznej wiadomości faktu waszego istnienia. Ogłaszajcie się wobec tego – w uczelnianej gazetce, poprzez oryginalne plakaty przykuwające wzrok, z wykorzystaniem wywiadów w radiu studenckim. Organizujcie wydarzenia oraz animujcie wszystkich do wstąpienia w wasze szeregi – parę eskapad oraz zabaw zdecydowanie powinna zainspirować rzesze ludzi do wykonania z wami czegoś fajowego. Zaangażujcie się w promocje poprzez ołówki z logo, ulotki, wtrącone wcześniej kubki z tekstem lub czapki z waszymi rysunkami. Bezsprzecznie nie pożałujecie oraz pozyskacie duże zainteresowanie.