Social media kłodzko

Social media

Któż z nas może wyimaginować sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autobusach, na uczelniach, w kawiarniach spostrzegamy ludzi w różnym wieku przeglądających Facebook czy zdjęcia na Instagramie. Social media obecne są na każdym etapie naszego życia. 
Kiedy nasze potomstwo przybędzie na świat potrzebujemy oznajmić ten fakt jak najogromniejszej liczbie znajomych- wstawiamy w następstwie tego fotografię na Facebook z wiadomością o której godzinie nasz syn bądź córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławce. Dzień naszego ślubu też jest tak znaczącym wydarzeniem, że dużo osób nagrywa instastories, by na 24 godziny udostępnić światu szansę obejrzenia tego zdarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś istotnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę wiadomość.
Social media wkradły się przebojem w życie prawie, że każdego człowieka. Nie ważne, czy zamieszkujesz na niewielkiej wsi w Polsce, albo w legendarnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wysyłać zdjęcia a przy tym informacje, przeglądać, co słychać u bliższych lub dalszych znajomych. A nawet podpatrywać gwiazdy filmowe bądź gwiazdy estrady- dziś konto w social media posiadają wszyscy.
Zwykło się mawiać, że ten, kogo nie ma w social media po prostu nie istnieje. Nawet w najwyższym stopniu oporne osoby dają się na ostatek urobić do założenia strony na Facebooku bądź Instagramie. Daje to kolosalne alternatyw chociażby uzyskania wiadomości o położeniach, krajach, regionach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.